0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

SFP-10G-SR-X=

Naziv izdelka: Cisco SFP-10G-SR-X= network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm
EAN: 882658392849
Part number: SFP-10G-SR-X=
-55%
1 468,94 € brez DDV
661,10 € brez DDV
806,54 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Specifikacija
Zmogljivost
SFP transceiver type Fiber optic  
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 10000 Mbit/s  
Vodilo PCI SFP+  
Podpira večrodovno vlakno (MMF) Da
Fiber optic connector LC  
Fiber cable diameters supported 50/125 µm  
Standard sprejemnika-oddajnika SFP SR  
Največja prenos na daljavo 400 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 850 nm  
Tx power (min) -1.2 dBmW  
Tx power (max) -7.3 dBmW  
Rx power (min) -1 dBmW  
Rx power (max) -9.9 dBmW  
Lastnosti
Color of product Beige  
Plug and Play Da
Hot-swap Da
Napajanje
Power consumption (typical) 1 W  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner