OK
0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena! Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

SFP-10G-SR-X= - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - PC - SR - 850 nm

EAN: 882658392849
Part number: SFP-10G-SR-X=
1 213,11 € brez DDV
1 479,99 € z DDV
Na voljo:
21-30  komadov
Dostava:
četrtek, 14. december 2023
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Hitra pošta  8,22 € Izračunaj stroške dostave
Pričakovani rok dobave četrtek, 14. december 2023
Načini plačila
Način dostave

SFP-10G-SR-X= - Fiber optic - 10000 Mbit/s - SFP+ - LC - PC - SR - 850 nm

EAN:

882658392849

Part number:

SFP-10G-SR-X=

SFP transceiver type: Fiber optic
Maksimalna hitrost prenosa podatkov: 10000 Mbit/s
Vodilo PCI: SFP+
Podpira večrodovno vlakno (MMF): Da
Fiber optic connector: LC
Fiber cable diameters supported: 50/125 µm
Standard sprejemnika-oddajnika SFP: SR
Največja prenos na daljavo: 400 m
Valovna dolžina: 850 nm
Tx power (min): -1.2 dBmW
razširite opis
Idealne rešitve za vaše podjetje
Najdemo optimalno rešitev za vaše podjetje. Naši strokovnjaki za prodajo in predprodajo vsak dan izbirajo izdelke in storitve za naše stranke.
Hitra dostava opreme po vsem svetu
Zagotavljamo pravočasno dostavo vaše opreme, ne glede na to, kje se nahajate. Sodelujemo z globalnimi partnerji, da bi zagotovili optimalno logistiko.
Zagotovljena podpora pri izvajanju
Ponujamo podporo pri uvajanju rešitev v vaše podjetje. Naši usposobljeni inženirji vam pomagajo učinkovito upravljati vašo infrastrukturo.
Stranka na prvem mestu
Naši strokovnjaki za RMA hitro in učinkovito obravnavajo pritožbe in zamenjave opreme, tako da lahko vaše poslovanje poteka nemoteno.
Opis
Specifikacija
Zmogljivost
Tip oddajnika SFP 
Optično vlakno
Maksimalna hitrost prenosa podatkov  Maksimalna hitrost prenosa podatkov
10000 Mbit/s
Tip vmesnika 
SFP+
Podpira večrodovno vlakno (MMF) 
Ja
Optični konektor  Optični konektor
LC, PC
Standard sprejemnika-oddajnika SFP 
SR
Valovna dolžina  Valovna dolžina
850 nm
Lastnosti
Priključi in uporabljaj  Priključi in uporabljaj
Ja
Hot-swap 
Ja
Logistični podatki
Koda harmoniziranega sistema (HS) 
85369010
Izbrani izdelki
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
Certifikati in nagrade