OK
0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena! Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

Cisco SFP-10G-SR-S= network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

EAN: 882658782466
Part number: SFP-10G-SR-S=
SKU: 1016686
259,00 € brez DDV
315,98 € z DDV
Na voljo:
50+  komadov
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Kurirska pošiljka od:  8,19 € Izračunaj stroške dostave
Dostava od: petek, 08. marec 2024
Načini plačila
Način dostave

Cisco SFP-10G-SR-S= network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 850 nm

EAN:

882658782466

Part number:

SFP-10G-SR-S=

SKU: 1016686
SFP transceiver type: Fiber optic
Maksimalna hitrost prenosa podatkov: 10000 Mbit/s
Vodilo PCI: SFP+
Podpira večrodovno vlakno (MMF): Da
Fiber optic connector: LC
Standard sprejemnika-oddajnika SFP: SR
Valovna dolžina: 850 nm
Omrežni standardi: IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
Duplex system: Full
Samodejno MDI/MDI-X: Da
razširite opis
Idealne rešitve za vaše podjetje
Najdemo optimalno rešitev za vaše podjetje. Naši strokovnjaki za prodajo in predprodajo vsak dan izbirajo izdelke in storitve za naše stranke.
Hitra dostava opreme po vsem svetu
Zagotavljamo pravočasno dostavo vaše opreme, ne glede na to, kje se nahajate. Sodelujemo z globalnimi partnerji, da bi zagotovili optimalno logistiko.
Zagotovljena podpora pri izvajanju
Ponujamo podporo pri uvajanju rešitev v vaše podjetje. Naši usposobljeni inženirji vam pomagajo učinkovito upravljati vašo infrastrukturo.
Stranka na prvem mestu
Naši strokovnjaki za RMA hitro in učinkovito obravnavajo pritožbe in zamenjave opreme, tako da lahko vaše poslovanje poteka nemoteno.
Opis
Cisco SFP-10G-SR-S=. Tip oddajnika SFP: Optično vlakno, Maksimalna hitrost prenosa podatkov: 10000 Mbit/s, Tip vmesnika: SFP+. Certificiranje: MSA. Širina: 13,4 mm, Globina: 56,5 mm, Višina: 8,5 mm. Število priloženih izdelkov: 1 kos(-i)
Specifikacija
Zmogljivost
Tip oddajnika SFP 
Optično vlakno
razširite opis
Maksimalna hitrost prenosa podatkov  Maksimalna hitrost prenosa podatkov
10000 Mbit/s
razširite opis
Tip vmesnika 
SFP+
razširite opis
Podpira večrodovno vlakno (MMF) 
Ja
razširite opis
Optični konektor  Optični konektor
LC, PC
razširite opis
Standard sprejemnika-oddajnika SFP 
SR
razširite opis
Valovna dolžina  Valovna dolžina
850 nm
razširite opis
Tehnologija kablov  Tehnologija kablov
10GBASE-SR
razširite opis
Omrežni standardi  Omrežni standardi
IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3u
razširite opis
Dvosmeren sistem  Dvosmeren sistem
Polna
razširite opis
Samodejno MDI/MDI-X  Samodejno MDI/MDI-X
Ja
razširite opis
Lastnosti
Hot-Plug podpora  Hot-Plug podpora
Ja
razširite opis
Certificiranje 
MSA
razširite opis
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T)  Temperatura obratovanja (T-T)
-40 - 85 °C
razširite opis
Temperatura skladiščenja (T-T)  Temperatura skladiščenja (T-T)
-40 - 85 °C
razširite opis
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 
0 - 95%
razširite opis
Relativna vlažnost pri skladiščenju (H-H) 
0 - 95%
razširite opis
Teža in dimenzije
Širina  Širina
13,4 mm
razširite opis
Globina  Globina
56,5 mm
razširite opis
Višina  Višina
8,5 mm
razširite opis
Podatki o pakiranju
Število priloženih izdelkov  Število priloženih izdelkov
1 kos(-i)
razširite opis
Logistični podatki
Koda harmoniziranega sistema (HS) 
85369010
razširite opis
Izbrani izdelki
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Načini plačila
Metode pošiljanja
Certifikati in nagrade