0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena! Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

OEM SFP-10G-LR-C network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

EAN: 4260380720059
Part number: SFP-10G-LR-C
SKU: 1150109
29,46 € brez DDV
35,94 € z DDV
Na voljo:
21-30  komadov
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Stroški dostave od:  8,22 € Izračunaj stroške dostave
Pošiljanje od: torek, 28. maj 2024
Načini plačila
Način dostave

OEM SFP-10G-LR-C network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm

EAN:

4260380720059

Part number:

SFP-10G-LR-C

SKU: 1150109
Idealne rešitve za vaše podjetje
Najdemo optimalno rešitev za vaše podjetje. Naši strokovnjaki za prodajo in predprodajo vsak dan izbirajo izdelke in storitve za naše stranke.
Hitra dostava opreme po vsem svetu
Zagotavljamo pravočasno dostavo vaše opreme, ne glede na to, kje se nahajate. Sodelujemo z globalnimi partnerji, da bi zagotovili optimalno logistiko.
Zagotovljena podpora pri izvajanju
Ponujamo podporo pri uvajanju rešitev v vaše podjetje. Naši usposobljeni inženirji vam pomagajo učinkovito upravljati vašo infrastrukturo.
Stranka na prvem mestu
Naši strokovnjaki za RMA hitro in učinkovito obravnavajo pritožbe in zamenjave opreme, tako da lahko vaše poslovanje poteka nemoteno.
Opis
Cisco SFP-10G-LR-C. Tip oddajnika SFP: Optično vlakno, Maksimalna hitrost prenosa podatkov: 10000 Mbit/s, Tip vmesnika: SFP+
Specifikacija
Zmogljivost
Tip oddajnika SFP 
Optično vlakno
razširite opis
Maksimalna hitrost prenosa podatkov  Maksimalna hitrost prenosa podatkov
10000 Mbit/s
razširite opis
Tip vmesnika 
SFP+
razširite opis
Podpira enorodovno vlakno (SMF) 
Ja
razširite opis
Optični konektor  Optični konektor
LC
razširite opis
Standard sprejemnika-oddajnika SFP 
LR
razširite opis
Največja prenos na daljavo  Največja prenos na daljavo
10000 m
razširite opis
Valovna dolžina  Valovna dolžina
1310 nm
razširite opis
Lastnosti
Priključi in uporabljaj  Priključi in uporabljaj
Ja
razširite opis
Hot-swap 
Ja
razširite opis

Izbrani izdelki

Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Načini plačila
Metode pošiljanja
Certifikati in nagrade