0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

S-31DLC20D

Naziv izdelka: Mikrotik S-31DLC20D network transceiver module 1250 Mbit/s SFP 1310 nm
EAN: 2610000002416
Part number: S-31DLC20D
-37%
25,51 € brez DDV
16,18 € brez DDV
19,42 € z DDV
Na voljo:
50+  komadov
Dostava:
torek, 25. januar 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Hitra pošta  14,72 € Izračunajte
Opis
Specifikacija
Zmogljivost
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 1250 Mbit/s  
Vodilo PCI SFP  
Fiber optic connector LC  
Največja prenos na daljavo 20000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1310 nm  
Lastnosti
Združljivi izdelki RB260GS,RB2011LS, RB2011LS-IN, RB2011UAS-IN, RB2011UAS-RM, RB2011UAS-2HnD, RB2011UAS-2HnD-IN, CCR1036-12G-4S  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner