0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

QSFP-40G-LR4=

Naziv izdelka: Cisco QSFP-40G-LR4= network transceiver module Fiber optic 40000 Mbit/s 1310 nm
EAN: 882658537523
Part number: QSFP-40G-LR4=
-8%
13 987,87 € brez DDV
12 870,26 € brez DDV
15 701,72 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Preberite več o Cisco QSFP-40G-LR4= network transceiver module Fiber optic 40000 Mbit/s 1310 nm
Specifikacija
Zmogljivost
SFP transceiver type Fiber optic  
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 40000 Mbit/s  
Vodilo PCI QSFP+  
Podpira enorodovno vlakno (SMF) Da
Fiber optic connector LC  
Največja prenos na daljavo 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1310 nm  
Omrežni standardi IEEE 802.3ba  
Spremljanje digitalne diagnostike (DDM) Da
Lastnosti
Color of product Silver  
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) 0 - 60 °C  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner