0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

QSFP-40G-ER4

Naziv izdelka: Cisco QSFP-40G-ER4 network transceiver module Fiber optic 40000 Mbit/s 1310 nm
EAN: -
Part number: QSFP-40G-ER4
-55%
34 970,15 € brez DDV
15 738,41 € brez DDV
19 200,86 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Specifikacija
Zmogljivost
SFP transceiver type Fiber optic  
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 40000 Mbit/s  
Vodilo PCI QSFP  
Podpira enorodovno vlakno (SMF) Da
Fiber optic connector LC  
Fiber cable diameters supported 9/125 µm  
Standard sprejemnika-oddajnika SFP ER  
Največja prenos na daljavo 40000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1310 nm  
Omrežni standardi IEEE 802.3ba  
A Medium Dependent Interface (MDI) describes the interface (both physical and electrical) in a computer network from a physical layer implementation to the physical medium used to carry the transmission. Ethernet over twisted pair also defines a medium dependent interface crossover (MDIX) interface. Auto-MDIX ports on newer network interfaces detect if the connection would require a crossover, and automatically chooses the MDI or MDIX configuration to properly match the other end of the link.  Samodejno MDI/MDI-X Da
Lastnosti
Hot-swap Da
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) 0 - 70 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -40 - 85 °C  
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 10 - 80%  
Vlažnost zraka pri skladiščenju 10 - 85%  
Podatki o pakiranju
Število priloženih izdelkov 1 pc(s)  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner