0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

MTB-LR

Naziv izdelka: PLANET MTB-LR network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
EAN: 4711213688508
65,77 € brez DDV
78,92 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Preberite več o PLANET MTB-LR network transceiver module Fiber optic 10000 Mbit/s SFP+ 1310 nm
Specifikacija
Zmogljivost
SFP transceiver type Fiber optic  
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 10000 Mbit/s  
Vodilo PCI SFP+  
Podpira enorodovno vlakno (SMF) Da
Fiber optic connector LC  
Največja prenos na daljavo 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1310 nm  
Omrežni standardi IEEE 802.3ae  
Tehnologija kablov 10GBase-BX  
Število vlakenskih vrat 2  
Lastnosti
Color of product Metallic  
Plug and Play Da

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner