0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP network media converter 850 nm

Part number: MGBSX1
EAN: 4260039342731
-14%
98,26 € brez DDV
84,76 € brez DDV
101,71 € z DDV
Na voljo:
10.00  komadov
Dostava:
četrtek, 21. oktober 2021
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Hitra pošta  14,69 € Izračunajte
Opis
Specifikacija
Ports & interfaces
Brezžične tehnologije Wired  
Zmogljivost
Največja prenos na daljavo 550 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 850 nm  
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) 0 - 40 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -20 - 70 °C  
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 0 - 85%  
Vlažnost zraka pri skladiščenju 5 - 90%  
Druge funkcije
Tip vlakna MMF  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner