0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

MGBLX1

Naziv izdelka: Cisco 1000BASE-LX SFP Transceiver network media converter 1000 Mbit/s 1310 nm
EAN: 882658262791
-40%
143,71 € brez DDV
86,09 € brez DDV
103,31 € z DDV
Na voljo:
31-40  komadov
Dostava:
Standardna dostava:
petek, 18. junij 2021
Hitra dostava:
četrtek, 17. junij 2021
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Izračunajte natančen strošek in čas dostave tega izdelka Izračunajte
Opis
Specifikacija
Omrežja
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 1000 Mbit/s  
Tehnologija kablov 1000Base-LX  
Ports & interfaces
Brezžične tehnologije Wired  
Zmogljivost
Največja prenos na daljavo 10000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1310 nm  
Design
Varnost FDA 21 CFR 1040.10 & 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1,2  
Certificiranje FCC Part 15 Class B, EN55022 Class B (CISPR 22B), VCCI Class B.  
Napajanje
Power consumption (typical) 1 W  
Funkcije za upravljanje
Hot-swap Da
Plug and Play Da
Teža in dimenzije
Teža 18 g  
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) 0 - 70 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -40 - 85 °C  
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 10 - 85%  
Vlažnost zraka pri skladiščenju 5 - 90%  
Druge funkcije
Transmit power -9.5 - -3 dBmW  
Dimenzije (ŠxGxV) 13.4 x 55.7 x 8.5 mm  
Standardna povezljivost SFP  
Priključek(i) LC-LC  
Popolni način duplex Da
Tip vlakna SMF  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner