0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

MGBLH1

Naziv izdelka: Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s 1300 nm
EAN: 4260039342748
-40%
190,79 € brez DDV
114,86 € brez DDV
137,83 € z DDV
Na voljo:
11-20  komadov
Dostava:
Standardna dostava:
petek, 02. julij 2021
Hitra dostava:
četrtek, 01. julij 2021
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Izračunajte natančen strošek in čas dostave tega izdelka Izračunajte
Opis
Specifikacija
Zmogljivost
SFP transceiver type Fiber optic  
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 1000 Mbit/s  
Vodilo PCI mini-GBIC  
Podpira enorodovno vlakno (SMF) Da
Fiber optic connector LC  
Standard sprejemnika-oddajnika SFP LH  
Največja prenos na daljavo 40000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1300 nm  
Lastnosti
Plug and Play Da
Hot-swap Da
Varnost FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2  
Znamka združljivost Cisco  
Certificiranje FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B  
Napajanje
Power consumption (typical) 1 W  
Pogoji delovanja
Maksimalna temperatura delovanja 40 °C  
Temperatura obratovanja (T-T) 0 - 40 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -20 - 70 °C  
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 0 - 85%  
Vlažnost zraka pri skladiščenju 5 - 90%  
Teža in dimenzije
Širina 13.4 mm  
Globina 56.5 mm  
Višina 8.5 mm  
Teža 18 g  
Podatki o pakiranju
Število priloženih izdelkov 1 pc(s)  
Druge funkcije
Dimenzije (ŠxGxV) 85 x 134 x 56 mm  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner