0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena! Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN: 4260039342748
Part number: MGBLH1
SKU: 1004137
229,17 € brez DDV
279,59 € z DDV
Ni na zalogi
Načini plačila
Način dostave

Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s 1300 nm

EAN:

4260039342748

Part number:

MGBLH1

SKU: 1004137

> mini-GBIC Optično vlakno 1000 Mbit/s

> Valovna dolžina: 1300 nm

> Hot-swap

> Poraba energije (običajno): 1 W

Idealne rešitve za vaše podjetje
Najdemo optimalno rešitev za vaše podjetje. Naši strokovnjaki za prodajo in predprodajo vsak dan izbirajo izdelke in storitve za naše stranke.
Hitra dostava opreme po vsem svetu
Zagotavljamo pravočasno dostavo vaše opreme, ne glede na to, kje se nahajate. Sodelujemo z globalnimi partnerji, da bi zagotovili optimalno logistiko.
Zagotovljena podpora pri izvajanju
Ponujamo podporo pri uvajanju rešitev v vaše podjetje. Naši usposobljeni inženirji vam pomagajo učinkovito upravljati vašo infrastrukturo.
Stranka na prvem mestu
Naši strokovnjaki za RMA hitro in učinkovito obravnavajo pritožbe in zamenjave opreme, tako da lahko vaše poslovanje poteka nemoteno.
Opis
Cisco Gigabit LH Mini-GBIC SFP. Tip oddajnika SFP: Optično vlakno, Maksimalna hitrost prenosa podatkov: 1000 Mbit/s, Tip vmesnika: mini-GBIC. Varnost: FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2, Država porekla: Kitajska, Znamka združljivost: Cisco. Poraba energije (običajno): 1 W. Širina: 56,5 mm, Globina: 13,4 mm, Višina: 8,5 mm. Število priloženih izdelkov: 1 kos(-i), Širina paketa: 81,3 mm, Globina paketa: 127 mm
Specifikacija
Zmogljivost
Tip oddajnika SFP 
Optično vlakno
razširite opis
Maksimalna hitrost prenosa podatkov  Maksimalna hitrost prenosa podatkov
1000 Mbit/s
razširite opis
Tip vmesnika 
mini-GBIC
razširite opis
Podpira enorodovno vlakno (SMF) 
Ja
razširite opis
Optični konektor  Optični konektor
LC
razširite opis
Standard sprejemnika-oddajnika SFP 
LH
razširite opis
Največja prenos na daljavo  Največja prenos na daljavo
40000 m
razširite opis
Valovna dolžina  Valovna dolžina
1300 nm
razširite opis
Lastnosti
Priključi in uporabljaj  Priključi in uporabljaj
Ja
razširite opis
Hot-swap 
Ja
razširite opis
Varnost  Varnost
FDA 21 CFR 1040.10, 1040.11, EN60950, EN (IEC) 60825-1, 2
razširite opis
Država porekla  Država porekla
Kitajska
razširite opis
Znamka združljivost  Znamka združljivost
Cisco
razširite opis
Certificiranje 
FCC Part 15 Class B EN55022 Class B (CISPR 22B) VCCI Class B
razširite opis
Napajanje
Poraba energije (običajno)  Poraba energije (običajno)
1 W
razširite opis
Pogoji delovanja
Maksimalna temperatura delovanja 
40 °C
razširite opis
Temperatura obratovanja (T-T)  Temperatura obratovanja (T-T)
0 - 40 °C
razširite opis
Temperatura skladiščenja (T-T)  Temperatura skladiščenja (T-T)
-20 - 70 °C
razširite opis
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 
0 - 85%
razširite opis
Relativna vlažnost pri skladiščenju (H-H) 
5 - 90%
razširite opis
Teža in dimenzije
Širina  Širina
56,5 mm
razširite opis
Globina  Globina
13,4 mm
razširite opis
Višina  Višina
8,5 mm
razširite opis
Teža  Teža
20 g
razširite opis
Podatki o pakiranju
Število priloženih izdelkov  Število priloženih izdelkov
1 kos(-i)
razširite opis
Širina paketa  Širina paketa
81,3 mm
razširite opis
Globina paketa  Globina paketa
127 mm
razširite opis
Višina paketa  Višina paketa
25,4 mm
razširite opis
Teža paketa  Teža paketa
50 g
razširite opis
Logistični podatki
Količina na paket 
1 kos(-i)
razširite opis
Koda harmoniziranega sistema (HS) 
85369010
razširite opis
Druge funkcije
Dimenzije (ŠxGxV)  Dimenzije (ŠxGxV)
85 x 134 x 56 mm
razširite opis

Izbrani izdelki

Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Načini plačila
Metode pošiljanja
Certifikati in nagrade