0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena! Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

PLANET MGB-TLX network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

EAN: 4711213686184
Part number: MGB-TLX
SKU: 1020019
16,92 € brez DDV
20,64 € z DDV
Na voljo:
11-20  komadov
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Stroški dostave od:  8,22 € Izračunaj stroške dostave
Dostava: sreda, 17. julij 2024
Načini plačila
Način dostave

PLANET MGB-TLX network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 1310 nm

EAN:

4711213686184

Part number:

MGB-TLX

SKU: 1020019
Idealne rešitve za vaše podjetje
Najdemo optimalno rešitev za vaše podjetje. Naši strokovnjaki za prodajo in predprodajo vsak dan izbirajo izdelke in storitve za naše stranke.
Hitra dostava opreme po vsem svetu
Zagotavljamo pravočasno dostavo vaše opreme, ne glede na to, kje se nahajate. Sodelujemo z globalnimi partnerji, da bi zagotovili optimalno logistiko.
Zagotovljena podpora pri izvajanju
Ponujamo podporo pri uvajanju rešitev v vaše podjetje. Naši usposobljeni inženirji vam pomagajo učinkovito upravljati vašo infrastrukturo.
Stranka na prvem mestu
Naši strokovnjaki za RMA hitro in učinkovito obravnavajo pritožbe in zamenjave opreme, tako da lahko vaše poslovanje poteka nemoteno.
Opis
PLANET MGB-TLX. Tip oddajnika SFP: Optično vlakno, Maksimalna hitrost prenosa podatkov: 1000 Mbit/s, Tip vmesnika: SFP
Specifikacija
Zmogljivost
Tip oddajnika SFP 
Optično vlakno
razširite opis
Maksimalna hitrost prenosa podatkov  Maksimalna hitrost prenosa podatkov
1000 Mbit/s
razširite opis
Tip vmesnika 
SFP
razširite opis
Podpira enorodovno vlakno (SMF) 
Ja
razširite opis
Podpira večrodovno vlakno (MMF) 
Št
razširite opis
Optični konektor  Optični konektor
LC
razširite opis
Standard sprejemnika-oddajnika SFP 
LX
razširite opis
Valovna dolžina  Valovna dolžina
1310 nm
razširite opis
Tehnologija kablov  Tehnologija kablov
1000BASE-LX
razširite opis
Omrežni standardi  Omrežni standardi
IEEE 802.3z
razširite opis
Logistični podatki
Koda harmoniziranega sistema (HS) 
85369010
razširite opis

Izbrani izdelki

Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Načini plačila
Metode pošiljanja
Certifikati in nagrade