0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

GLC-SX-MM-RGD=

Naziv izdelka: Cisco GLC-SX-MM-RGD network media converter 1000 Mbit/s
EAN: 882658074189
-60%
469,32 € brez DDV
187,70 € brez DDV
225,24 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Specifikacija
Zmogljivost
SFP transceiver type Fiber optic  
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 1000 Mbit/s  
Vodilo PCI SFP  
Podpira večrodovno vlakno (MMF) Da
Standard sprejemnika-oddajnika SFP SX  
Največja prenos na daljavo 550 m  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner