0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

GLC-GE-100FX=

Naziv izdelka: Cisco GLC-GE-100FX= network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 1310 nm
EAN: 746320977003
-73%
209,45 € brez DDV
57,27 € brez DDV
68,72 € z DDV
Na voljo:
21-30  komadov
Dostava:
Standardna dostava:
sreda, 30. junij 2021
Hitra dostava:
ponedeljek, 28. junij 2021
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Izračunajte natančen strošek in čas dostave tega izdelka Izračunajte
Opis
Specifikacija
Omrežja
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 100 Mbit/s  
Tehnologija kablov 100BASE-FX  
Ports & interfaces
Brezžične tehnologije Wired  
Design
Standardi industrijske skladnosti IEEE 802.3u  
Certificiranje RoHS  
Druge funkcije
Standardna povezljivost Mini-GBIC  
Oblika izdelka SFP  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner