0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

GLC-FE-100FX-RGD=

Naziv izdelka: Cisco 100BASE-FX SFP network media converter 1310 nm
EAN: 882658132193
-74%
235,08 € brez DDV
60,56 € brez DDV
72,67 € z DDV
Na voljo:
50+  komadov
Dostava:
petek, 01. oktober 2021
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Hitra pošta  14,69 € Izračunajte
Opis
Specifikacija
Zmogljivost
Največja prenos na daljavo 2000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1310 nm  
Design
Standardi industrijske skladnosti IEEE 802.3ah Draft 3.0, IEEE 802.3  
Varnost Laser Class 1 21CFR1040  
Druge funkcije
Transmit power -14 - -20 dBmW  
Priključek(i) Dual LC  
Tip vlakna MMF  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner