0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

GLC-BX80-D-I

Naziv izdelka: Cisco GLC-BX80-D-I network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 1570 nm
EAN: -
Part number: GLC-BX80-D-I
-55%
4 605,44 € brez DDV
2 070,43 € brez DDV
2 484,52 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Specifikacija
Zmogljivost
SFP transceiver type Fiber optic  
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 1000 Mbit/s  
Vodilo PCI SFP  
Podpira enorodovno vlakno (SMF) Da
Standard sprejemnika-oddajnika SFP BX-D  
Največja prenos na daljavo 80000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1570 nm  
Tx power (min) -2 dBmW  
Tx power (max) 3 dBmW  
Rx power (min) -27 dBmW  
Rx power (max) 3 dBmW  
Omrežni standardi IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z  
Tehnologija kablov 1000BASE-BX80  
Lastnosti
Color of product Grey  
Hot-swap Da
Napajanje
Power consumption (typical) 1 W  
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) -40 - 85 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -40 - 85 °C  
Teža in dimenzije
Širina 13.4 mm  
Globina 56.5 mm  
Višina 8.5 mm  
Teža 75 g  
Podatki o pakiranju
Število priloženih izdelkov 1 pc(s)  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner