0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

GLC-BX40-DA-I

Naziv izdelka: Cisco GLC-BX40-DA-I network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 1490 nm
EAN: -
Part number: GLC-BX40-DA-I
-55%
2 316,67 € brez DDV
1 034,31 € brez DDV
1 241,17 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Preberite več o Cisco GLC-BX40-DA-I network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 1490 nm
Specifikacija
Zmogljivost
SFP transceiver type Fiber optic  
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 1000 Mbit/s  
Vodilo PCI SFP  
Podpira enorodovno vlakno (SMF) Da
Podpira večrodovno vlakno (MMF) Ne
Največja prenos na daljavo 40000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1490 nm  
Tx valovna dolžina (maks) 1480 nm  
Tx valovna dolžina (min) 1500 nm  
Rx valovna dolžina (min) 1260 nm  
Rx valovna dolžina (maks) 1360 nm  
Tx power (min) -5 dBmW  
Tx power (max) 3 dBmW  
Rx power (min) -25 dBmW  
Rx power (max) 3 dBmW  
Omrežni standardi IEEE 802.3ah,IEEE 802.3z  
Lastnosti
Color of product Grey  
Hot-swap Da
Napajanje
Power consumption (typical) 1 W  
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) -40 - 85 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -40 - 85 °C  
Teža in dimenzije
Širina 13.4 mm  
Globina 56.5 mm  
Višina 8.5 mm  
Teža 75 g  
Podatki o pakiranju
Število priloženih izdelkov 1 pc(s)  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner