0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena! Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

Cisco GLC-BX40-D-I= modul za mrežni sprejemnik-oddajnik Optično vlakno 1000 Mbit/s SFP 1550 nm

EAN: 882658632525
Part number: GLC-BX40-D-I=
SKU: 1040386
1 804,95 € brez DDV
2 202,04 € z DDV
Ni na zalogi
Načini plačila
Način dostave

Cisco GLC-BX40-D-I= modul za mrežni sprejemnik-oddajnik Optično vlakno 1000 Mbit/s SFP 1550 nm

EAN:

882658632525

Part number:

GLC-BX40-D-I=

SKU: 1040386

> SFP Optično vlakno 1000 Mbit/s

> Valovna dolžina: 1550 nm

> Hot-swap

> Poraba energije (običajno): 1 W

Idealne rešitve za vaše podjetje
Najdemo optimalno rešitev za vaše podjetje. Naši strokovnjaki za prodajo in predprodajo vsak dan izbirajo izdelke in storitve za naše stranke.
Hitra dostava opreme po vsem svetu
Zagotavljamo pravočasno dostavo vaše opreme, ne glede na to, kje se nahajate. Sodelujemo z globalnimi partnerji, da bi zagotovili optimalno logistiko.
Zagotovljena podpora pri izvajanju
Ponujamo podporo pri uvajanju rešitev v vaše podjetje. Naši usposobljeni inženirji vam pomagajo učinkovito upravljati vašo infrastrukturo.
Stranka na prvem mestu
Naši strokovnjaki za RMA hitro in učinkovito obravnavajo pritožbe in zamenjave opreme, tako da lahko vaše poslovanje poteka nemoteno.
Opis
Cisco GLC-BX40-D-I=. Tip oddajnika SFP: Optično vlakno, Maksimalna hitrost prenosa podatkov: 1000 Mbit/s, Tip vmesnika: SFP. Barva izdelka: Siva. Poraba energije (običajno): 1 W. Širina: 13,4 mm, Globina: 56,5 mm, Višina: 8,5 mm. Število priloženih izdelkov: 1 kos(-i)
Specifikacija
Zmogljivost
Tip oddajnika SFP 
Optično vlakno
razširite opis
Maksimalna hitrost prenosa podatkov  Maksimalna hitrost prenosa podatkov
1000 Mbit/s
razširite opis
Tip vmesnika 
SFP
razširite opis
Podpira enorodovno vlakno (SMF) 
Ja
razširite opis
Standard sprejemnika-oddajnika SFP 
BX-D
razširite opis
Največja prenos na daljavo  Največja prenos na daljavo
40000 m
razširite opis
Valovna dolžina  Valovna dolžina
1550 nm
razširite opis
Tx moč (min.) 
-5 dBmW
razširite opis
Tx moč (maks.) 
3 dBmW
razširite opis
Moč Rx (min) 
-25 dBmW
razširite opis
Moč Rx (maks) 
3 dBmW
razširite opis
Tehnologija kablov  Tehnologija kablov
1000BASE-BX40
razširite opis
Omrežni standardi  Omrežni standardi
IEEE 802.3ah, IEEE 802.3z
razširite opis
Lastnosti
Barva izdelka  Barva izdelka
Siva
razširite opis
Hot-swap 
Ja
razširite opis
Napajanje
Poraba energije (običajno)  Poraba energije (običajno)
1 W
razširite opis
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T)  Temperatura obratovanja (T-T)
-40 - 85 °C
razširite opis
Temperatura skladiščenja (T-T)  Temperatura skladiščenja (T-T)
-40 - 85 °C
razširite opis
Teža in dimenzije
Širina  Širina
13,4 mm
razširite opis
Globina  Globina
56,5 mm
razširite opis
Višina  Višina
8,5 mm
razširite opis
Teža  Teža
75 g
razširite opis
Podatki o pakiranju
Število priloženih izdelkov  Število priloženih izdelkov
1 kos(-i)
razširite opis
Logistični podatki
Koda harmoniziranega sistema (HS) 
85369010
razširite opis

Izbrani izdelki

Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Načini plačila
Metode pošiljanja
Certifikati in nagrade