0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

FT-806A20

Naziv izdelka: PLANET FT-806A20 network media converter 100 Mbit/s 1310 nm Single-mode Black
EAN: 4711213680571
Part number: FT-806A20
57,08 € brez DDV
69,64 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Preberite več o PLANET FT-806A20 network media converter 100 Mbit/s 1310 nm Single-mode Black
Specifikacija
Omrežja
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 100 Mbit/s  
Converter input interface 100Base-TX  
Converter output interface 100Base-FX  
Ethernet interface type Fast Ethernet  
Ethernet LAN data rates 10,100 Mbit/s  
Copper ethernet cabling technology 10BASE-T,100BASE-TX  
Podpora za nadzor pretoka Da
A Medium Dependent Interface (MDI) describes the interface (both physical and electrical) in a computer network from a physical layer implementation to the physical medium used to carry the transmission. Ethernet over twisted pair also defines a medium dependent interface crossover (MDIX) interface. Auto-MDIX ports on newer network interfaces detect if the connection would require a crossover, and automatically chooses the MDI or MDIX configuration to properly match the other end of the link.  Samodejno MDI/MDI-X Da
Samodejna nastavitev Da
Duplex system Full  
Ports & interfaces
Brezžične tehnologije Wired  
Fiber optic connector SC  
Zmogljivost
Največja prenos na daljavo 20000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1310 nm  
Fiber mode structure Single-mode  
Tx power (min) -14 dBmW  
Tx power (max) -8 dBmW  
A measure of the device's response to slight changes or signals.  Občutljivost -31 dBmW  
Design
Notranje Ne
Kazalniki LED Da
Color of product Black  
Housing material Metal  
Certificiranje FCC Class A, CE Class A  
Napajanje
Vhodna napetost 100 - 240 V  
AC input frequency 50 - 60 Hz  
Delovna napetost 5 V  
Izhodni tok 2 A  
Zunanji napajalnik Da
Teža in dimenzije
Širina 97 mm  
Globina 70 mm  
Višina 26 mm  
Teža 200 g  
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) 0 - 50 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -40 - 70 °C  
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 5 - 90%  
Vlažnost zraka pri skladiščenju 5 - 90%  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner