0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

EPL-8000

Naziv izdelka: PLANET EPL-8000 network switch L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
EAN: 4711605284233
Part number: EPL-8000
1 414,01 € brez DDV
1 725,09 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Preberite več o PLANET EPL-8000 network switch L2/L3 Gigabit Ethernet (10/100/1000) Black
Specifikacija
Funkcije za upravljanje
Switch layer L2/L3  
Podpora kakovosti storitev Quality of Service (QoS) Da
Ports & interfaces
Število vhodov osnovnega preklapljanja RJ-45 Ethernet 8  
Tip vhodov osnovnega preklapljanja RJ-45 Ethernet Gigabit Ethernet (10/100/1000)  
Število rež modulov SFP 4  
Število rež modulov SFP+ 4  
Console port RJ-45  
Omrežja
Omrežni standardi IEEE 802.1D,IEEE 802.1Q,IEEE 802.1ad,IEEE 802.1w,IEEE 802.3,IEEE 802.3ae,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z  
10G support Da
Copper ethernet cabling technology 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T  
Podpora za nadzor pretoka Da
Združevanje povezav Da
Protokol vpetega drevesa Da
Podpora VLAN Da
Lastnosti za virtualni LAN Port-based VLAN,Protocol-based VLAN,Stacked VLAN,Tagged VLAN  
Število VLAN-ov 4094  
Optical fiber
Fiber ethernet cabling technology 10GBase-X  
Tip vlakna Single-mode  
Transmission distance (max) 20 km  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1490 nm  
Prenos podatkov
The data transfer capacity of the switch per second.  Zmogljivost preusmerjanja/preklapljanja 1.25 Gbit/s  
Velikost naslovne tabele 16000 entries  
Varnost
Lastnosti DHCP DHCP relay,DHCP server,DHCP snooping  
Access Control List (ACL) Da
Vohunjenje IGMP Da
Lastnosti večsmernega oddajanja
Multicast podpora Da
Število filtriranih skupin multicast 256  
Design
Color of product Black  
Kazalniki LED Activity, Link, Power, System  
Napajanje
AC input voltage 100 - 240 V  
Power consumption (typical) 52 W  
Power over Ethernet (PoE)
Napajalnik PoE Ne
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) -10 - 55 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -40 - 85 °C  
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 5 - 90%  
Teža in dimenzije
Širina 442 mm  
Globina 320 mm  
Višina 43 mm  
Teža 4.42 kg  
Podatki o pakiranju
Kabli priloženi AC  
Vodnik za hiter začetek Da
Set za montažo stojala Da

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner