0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

DEM-311GT

Naziv izdelka: D-Link DEM-311GT network transceiver module Fiber optic 1000 Mbit/s SFP 850 nm
EAN: 790069248153
Part number: DEM-311GT
-7%
43,94 € brez DDV
40,80 € brez DDV
49,78 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Specifikacija
Zmogljivost
SFP transceiver type Fiber optic  
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 1000 Mbit/s  
Vodilo PCI SFP  
Podpira enorodovno vlakno (SMF) Ne
Podpira večrodovno vlakno (MMF) Da
Fiber optic connector LC  
Fiber cable diameters supported 50/125 µm  
Standard sprejemnika-oddajnika SFP SX  
Največja prenos na daljavo 550 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 850 nm  
Omrežni standardi IEEE 802.3x  
Duplex system Full  
Lastnosti
Hot-swap Da
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) 0 - 40 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -40 - 85 °C  
Podatki o pakiranju
Širina paketa 74 mm  
Globina paketa 131 mm  
Višina paketa 49 mm  
Teža paketa 64 g  
Logistični podatki
Dolžina kartonske pošiljke 36 cm  
Širina kartonske pošiljke 26 cm  
Višina kartonske pošiljke 31 cm  
Neto teža dostavne škatle 3.2 kg  
Količina na dostavno škatlo 50 pc(s)  
Bruto teža palete (zrak) 246.8 kg  
Število škatel na paleto (zrak) 54 pc(s)  
Količina na paleto (zrak) 2700 pc(s)  
Dolžina palete 102 cm  
Širina palete 122 cm  
Višina palete (zrak) 199 cm  
Bruto teža palete (morje) 246.8 kg  
Število škatel na paleto (morje) 54 pc(s)  
Količina na paleto (morje) 2700 pc(s)  
Višina palete (morje) 199 cm  
Teža kartonske pošiljke 4.2 kg  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner