0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

AT-MMC2000/SP-960

Naziv izdelka: Allied Telesis AT-MMC2000/SP-960 network media converter 1000 Mbit/s 850 nm Multi-mode Silver
EAN: 767035218632
Part number: AT-MMC2000/SP-960
119,46 € brez DDV
145,74 € z DDV
Na voljo:
10  komadov
Dostava:
petek, 10. februar 2023
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Hitra pošta  5,06 € Izračunajte
Opis
Specifikacija
Omrežja
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 1000 Mbit/s  
Converter input interface 10Base-T, 100Base-T, 1000Base-T  
Converter output interface 1000Base-SX  
Omrežni standardi IEEE 802.1Q  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN data rates 10,100,1000 Mbit/s  
Fiber ethernet cabling technology 1000BASE‑SX  
Podpora za jumbo okvirje Da
Podpora VLAN Da
Ports & interfaces
Brezžične tehnologije Wired  
Vrata Ethernet LAN (RJ-45) 1  
Fiber optic connector SFP  
Zmogljivost
Največja prenos na daljavo 500 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 850 nm  
Fiber mode structure Multi-mode  
Design
Notranje Ne
Color of product Silver  
Certificiranje CE, UL60950-1, EN60950-1, FCC Class A, EN55022 Class A, CISPR 22 Class A, C-TICK, VCCI  
Napajanje
Vhodna napetost 12 V  
Vhodni delovni tok 0.14 A  
Teža in dimenzije
Širina 54.9 mm  
Globina 101.6 mm  
Višina 21.8 mm  
Teža 170 g  
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) 0 - 50 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -30 - 70 °C  
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 5 - 95%  
Vlažnost zraka pri skladiščenju 5 - 95%  
Višina delovanja 0 - 3048 m  
Vsebina paketa
Navodila za uporabo Da
Navodila za hitro namestitev Da
User guide Da

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner