0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena! Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

Intellinet Fiber Optic Patch Cable, OM3, LC/SC, 1m, Aqua, Duplex, Multimode, 50/125 µm, LSZH, Fibre, Lifetime Warranty, Polybag

EAN: 766623750912
Part number: 750912
SKU: 1044506
9,30 € brez DDV
11,35 € z DDV
Na voljo:
8  komadov
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Stroški dostave od:  8,22 € Izračunaj stroške dostave
Pošiljanje od: sreda, 05. junij 2024
Načini plačila
Način dostave

Intellinet Fiber Optic Patch Cable, OM3, LC/SC, 1m, Aqua, Duplex, Multimode, 50/125 µm, LSZH, Fibre, Lifetime Warranty, Polybag

EAN:

766623750912

Part number:

750912

SKU: 1044506
Idealne rešitve za vaše podjetje
Najdemo optimalno rešitev za vaše podjetje. Naši strokovnjaki za prodajo in predprodajo vsak dan izbirajo izdelke in storitve za naše stranke.
Hitra dostava opreme po vsem svetu
Zagotavljamo pravočasno dostavo vaše opreme, ne glede na to, kje se nahajate. Sodelujemo z globalnimi partnerji, da bi zagotovili optimalno logistiko.
Zagotovljena podpora pri izvajanju
Ponujamo podporo pri uvajanju rešitev v vaše podjetje. Naši usposobljeni inženirji vam pomagajo učinkovito upravljati vašo infrastrukturo.
Stranka na prvem mestu
Naši strokovnjaki za RMA hitro in učinkovito obravnavajo pritožbe in zamenjave opreme, tako da lahko vaše poslovanje poteka nemoteno.
Opis Multimedia
Intellinet 750912. Dolžina kabla: 1 m, Tip optičnega vlakna: OM3, Priključek 1: LC, Priključek 2: SC, Premer jedra: 50 µm, Polni dupleks
Specifikacija
Lastnosti
Dolžina kabla  Dolžina kabla
1 m
razširite opis
Tip optičnega vlakna  Tip optičnega vlakna
OM3
razširite opis
Priključek 1  Priključek 1
LC
razširite opis
Priključek 2  Priključek 2
SC
razširite opis
Priključek 2 spol  Priključek 2 spol
Moški
razširite opis
Priključek 1 spol  Priključek 1 spol
Moški
razširite opis
Barva izdelka  Barva izdelka
Akvamarinska barva
razširite opis
Polni dupleks  Polni dupleks
Ja
razširite opis
Premer jedra  Premer jedra
50 µm
razširite opis
Premer prevleke  Premer prevleke
125 µm
razširite opis
Struktura načina vlakna 
Več načinov
razširite opis
Material ovoja 
Nizko-dimni, brezhalogenski (LSZH)
razširite opis
Teža in dimenzije
Premer kabla  Premer kabla
3 mm
razširite opis
Teža  Teža
70 g
razširite opis
Podatki o pakiranju
Količina na paket 
1 kos(-i)
razširite opis
Logistični podatki
Koda harmoniziranega sistema (HS) 
85447000
razširite opis

Izbrani izdelki

Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Načini plačila
Metode pošiljanja
Certifikati in nagrade