0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

750905

Naziv izdelka: Intellinet Fibre Optic Patch Cable, OM3, LC/LC, 20m, Aqua, Duplex, Multimode, 50/125 µm, LSZH, Fiber, Lifetime Warranty, Polybag
EAN: 8057685303676
21,98 € brez DDV
26,38 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Preberite več o Intellinet Fibre Optic Patch Cable, OM3, LC/LC, 20m, Aqua, Duplex, Multimode, 50/125 µm, LSZH, Fiber, Lifetime Warranty, Polybag
Specifikacija
Lastnosti
Dolžina kabla 20 m  
Priključek 1 LC  
Priključek 2 LC  
Spol priključka Male/Male  
Tip optičnega vlakna OM3  
Color of product Aqua colour  
Popolni način duplex Da
Core diameter 50 µm  
Cladding diameter 125 µm  
Fiber mode structure Multi-mode  
Jacket material Low smoke zero halogen (LSZH)  
Teža in dimenzije
Cable diameter 3 mm  
Teža 500 g  
Podatki o pakiranju
Število izdelkov na enoto 1  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner