0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

545006

Naziv izdelka: Intellinet Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC Transceiver, 1000Base-Sx (LC) Multi-Mode Port, 550m, Equivalent to Cisco GLC-SX-MM, Three Year Warranty
EAN: 766623545006
Part number: 545006
26,50 € brez DDV
32,33 € z DDV
Na voljo:
2  komadov
Dostava:
sreda, 19. oktober 2022
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Hitra pošta  16,10 € Izračunajte
Opis
Preberite več o Intellinet Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC Transceiver, 1000Base-Sx (LC) Multi-Mode Port, 550m, Equivalent to Cisco GLC-SX-MM, Three Year Warranty
Specifikacija
Zmogljivost
SFP transceiver type Fiber optic  
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 1000 Mbit/s  
Vodilo PCI SFP  
Podpira večrodovno vlakno (MMF) Da
Fiber optic connector LC  
Fiber cable diameters supported 50/125,62.5/125 µm  
Največja prenos na daljavo 550 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 850 nm  
Tx power (min) -8 dBmW  
Tx power (max) -3 dBmW  
Link budget 8 dB  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Omrežni standardi IEEE 802.3z  
Fiber ethernet cabling technology 1000BASE-SX  
Duplex system Full  
Lastnosti
Color of product Aluminium  
Podpora tehnologiji Hot-Plug Da
Certificiranje FCC Class B, CE, RoHS, IEC-60825  
Napajanje
Vhodna napetost 3.3 V  
Power consumption (typical) 1 W  
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) 0 - 70 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -40 - 85 °C  
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 5 - 95%  
Teža in dimenzije
Širina 13 mm  
Globina 55 mm  
Višina 12 mm  
Teža 20 g  
Podatki o pakiranju
Število priloženih izdelkov 1 pc(s)  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner