0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena! Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

Intellinet Transceiver Module Optical, Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC, 1000Base-Sx (LC) Multi-Mode Port, 550m,MSA Compliant, Equivalent to Cisco GLC-SX-MM, Three Year Warranty

EAN: 766623545006
Part number: 545006
SKU: 1003360
17,34 € brez DDV
21,15 € z DDV
Na voljo:
6  komadov
1
1 2 3 4 5 6 7 8 9+
Stroški dostave od:  8,22 € Izračunaj stroške dostave
Dostava: četrtek, 25. julij 2024
Načini plačila
Način dostave

Intellinet Transceiver Module Optical, Gigabit Ethernet SFP Mini-GBIC, 1000Base-Sx (LC) Multi-Mode Port, 550m,MSA Compliant, Equivalent to Cisco GLC-SX-MM, Three Year Warranty

EAN:

766623545006

Part number:

545006

SKU: 1003360

> SFP Optično vlakno 1000 Mbit/s

> Gigabit Ethernet Valovna dolžina: 850 nm

> Hot-Plug podpora

> Vhodna napetost: 3.3 V

> Poraba energije (običajno): 1 W

Idealne rešitve za vaše podjetje
Najdemo optimalno rešitev za vaše podjetje. Naši strokovnjaki za prodajo in predprodajo vsak dan izbirajo izdelke in storitve za naše stranke.
Hitra dostava opreme po vsem svetu
Zagotavljamo pravočasno dostavo vaše opreme, ne glede na to, kje se nahajate. Sodelujemo z globalnimi partnerji, da bi zagotovili optimalno logistiko.
Zagotovljena podpora pri izvajanju
Ponujamo podporo pri uvajanju rešitev v vaše podjetje. Naši usposobljeni inženirji vam pomagajo učinkovito upravljati vašo infrastrukturo.
Stranka na prvem mestu
Naši strokovnjaki za RMA hitro in učinkovito obravnavajo pritožbe in zamenjave opreme, tako da lahko vaše poslovanje poteka nemoteno.
Opis Multimedia
Intellinet 545006. Tip oddajnika SFP: Optično vlakno, Maksimalna hitrost prenosa podatkov: 1000 Mbit/s, Tip vmesnika: SFP. Barva izdelka: Aluminij, Certificiranje: FCC Class B, CE, RoHS, IEC-60825, UKCA, NDAA. Vhodna napetost: 3.3 V, Poraba energije (običajno): 1 W. Širina: 13 mm, Globina: 55 mm, Višina: 12 mm. Število priloženih izdelkov: 1 kos(-i)
Specifikacija
Zmogljivost
Tip oddajnika SFP 
Optično vlakno
razširite opis
Maksimalna hitrost prenosa podatkov  Maksimalna hitrost prenosa podatkov
1000 Mbit/s
razširite opis
Tip vmesnika 
SFP
razširite opis
Podpira večrodovno vlakno (MMF) 
Ja
razširite opis
Optični konektor  Optični konektor
LC
razširite opis
Podprti premeri optičnega kabla 
50/125,62.5/125 µm
razširite opis
Največja prenos na daljavo  Največja prenos na daljavo
550 m
razširite opis
Valovna dolžina  Valovna dolžina
850 nm
razširite opis
Tx moč (min.) 
-8 dBmW
razširite opis
Tx moč (maks.) 
-3 dBmW
razširite opis
Proračun povezav 
8 dB
razširite opis
Vrsta vmesnika Ethernet 
Gigabit Ethernet
razširite opis
Omrežni standardi  Omrežni standardi
IEEE 802.3z
razširite opis
Kabelska tehnologija Fiber ethernet 
1000BASE
razširite opis
Dvosmeren sistem  Dvosmeren sistem
Polna
razširite opis
Lastnosti
Barva izdelka  Barva izdelka
Aluminij
razširite opis
Hot-Plug podpora  Hot-Plug podpora
Ja
razširite opis
Certificiranje 
FCC Class B, CE, RoHS, IEC-60825, UKCA, NDAA
razširite opis
Napajanje
Vhodna napetost  Vhodna napetost
3.3 V
razširite opis
Poraba energije (običajno)  Poraba energije (običajno)
1 W
razširite opis
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T)  Temperatura obratovanja (T-T)
0 - 70 °C
razširite opis
Temperatura skladiščenja (T-T)  Temperatura skladiščenja (T-T)
-40 - 85 °C
razširite opis
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 
5 - 95%
razširite opis
Teža in dimenzije
Širina  Širina
13 mm
razširite opis
Globina  Globina
55 mm
razširite opis
Višina  Višina
12 mm
razširite opis
Teža  Teža
15 g
razširite opis
Podatki o pakiranju
Število priloženih izdelkov  Število priloženih izdelkov
1 kos(-i)
razširite opis

Izbrani izdelki

Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Načini plačila
Metode pošiljanja
Certifikati in nagrade