0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

507486

Naziv izdelka: Intellinet Gigabit Fibre WDM Bi-Directional SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-Lx (LC) Single-Mode Port, 10km, WDM (Rx1310/Tx1550), Fiber, Equivalent to Cisco GLC-BX-D, Three Year Warranty
EAN: 766623507486
Part number: 507486
25,66 € brez DDV
31,31 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Preberite več o Intellinet Gigabit Fibre WDM Bi-Directional SFP Optical Transceiver Module, 1000Base-Lx (LC) Single-Mode Port, 10km, WDM (Rx1310/Tx1550), Fiber, Equivalent to Cisco GLC-BX-D, Three Year Warranty
Specifikacija
Zmogljivost
SFP transceiver type Fiber optic  
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 1000 Mbit/s  
Vodilo PCI SFP  
Podpira enorodovno vlakno (SMF) Da
Fiber optic connector LC  
Fiber cable diameters supported 9/125 µm  
Največja prenos na daljavo 10000 m  
Tx valovna dolžina (min) 1310 nm  
Rx valovna dolžina (maks) 1550 nm  
Tx power (min) -8 dBmW  
Tx power (max) -3 dBmW  
Link budget 16 dB  
Ethernet LAN povezava Da
Omrežni standardi IEEE 802.3z  
Tehnologija kablov 1000Base-LX  
Duplex system Full  
Število vlakenskih vrat 1  
Lastnosti
Color of product Metallic  
Podpora tehnologiji Hot-Plug Da
Napajanje
Power consumption (typical) 1 W  
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) 0 - 70 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -40 - 85 °C  
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 10 - 85%  
Teža in dimenzije
Širina 14 mm  
Globina 57 mm  
Višina 12 mm  
Teža 37 g  
Podatki o pakiranju
Število priloženih izdelkov 1 pc(s)  
Certifikati trajnosti RoHS  
Druge funkcije
RX sensitivity -24 dB  

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner