0
Povpraševanje
0,00 €
0
Košarica
0,00 €
Nakladanje...
Nakladanje...
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!Povpraševanje in naročilo sta bila posodobljena!
Izdelek je na zalogi.
Žal nam je, izdelek je na zalogi.

507349

Naziv izdelka: Intellinet Gigabit Ethernet Single Mode Media Converter, 10/100/1000Base-T to 1000Base-Lx (SC) Single-Mode, 20km (Euro 2-pin plug)
EAN: 766623507349
Part number: 507349
62,44 € brez DDV
76,18 € z DDV
Ni na zalogi
Opis
Preberite več o Intellinet Gigabit Ethernet Single Mode Media Converter, 10/100/1000Base-T to 1000Base-Lx (SC) Single-Mode, 20km (Euro 2-pin plug)
Specifikacija
Omrežja
Maksimalna hitrost prenosa podatkov 1000 Mbit/s  
Converter input interface 1000Base-T  
Converter output interface 1000Base-LX  
Omrežni standardi IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3z  
Ethernet interface type Gigabit Ethernet  
Ethernet LAN data rates 10,100,1000 Mbit/s  
Copper ethernet cabling technology 10BASE-T,100BASE-TX,1000BASE-T  
Fiber ethernet cabling technology 1000BASE‑LX  
Duplex system Full  
Ports & interfaces
Brezžične tehnologije Wired  
Vrata Ethernet LAN (RJ-45) 1  
Število vlakenskih vrat 1  
Fiber optic connector SC  
Priključek DC-in Da
Zmogljivost
Največja prenos na daljavo 20000 m  
The distance over which a wave repeats itself. The wavelength determines the characteristics of the wave e.g. red light has a different wavelength to blue light.  Valovna dolžina 1310 nm  
Fiber mode structure Single-mode  
Fiber cable diameters supported 8.3/125,8.7/125,8/125,10/125 µm  
Tx power (min) -8 dBmW  
Tx power (max) -3 dBmW  
A measure of the device's response to slight changes or signals.  Občutljivost -22 dBmW  
Povprečni čas med napakami (MTBF) 100000 h  
Design
Notranje Ne
Kazalniki LED Da
Color of product Black  
Housing material Metal  
Certificiranje FCC Class B, CE  
Napajanje
Delovna napetost 5 V  
Izhodni tok 1.2 A  
Power consumption (max) 5 W  
Zunanji napajalnik Da
Teža in dimenzije
Širina 70 mm  
Globina 105 mm  
Višina 26 mm  
Teža 180 g  
Pogoji delovanja
Temperatura obratovanja (T-T) 0 - 50 °C  
Temperatura skladiščenja (T-T) -45 - 70 °C  
Relativna vlažnost med delovanjem (H-H) 10 - 90%  
Vsebina paketa
Vključen je napajalnik Da
Navodila za uporabo Da

Trenutne promocije
Ostanite v stiku!
Pridružite se našim novicam in ostanite seznanjeni z našimi promocijami in novicami.

S klikom na gumb »Prijava« se strinjate s prejemanjem reklamnih sporočil na svoj elektronski naslov. Z vašimi osebnimi podatki bo upravljalo podjetje Senetic GmbH s sedežem v Senetic GmbH, Kronstadter Straße 4, 81677 München, Deutschland. Imate pravico zahtevati dostop do osebnih podatkov ter popraviti, izbrisati ali omejiti obdelavo podatkov, kot tudi nasprotovati obdelavi podatkov. Podrobne informacije o obdelavi osebnih podatkov so na voljo v pravilniku o zasebnosti.

Incorrect e-mail address
This e-mail address has already been confirmed.
This e-mail address has not been confirmed yet.
Hvala!
Preverite mapo »Prejeto«. Prejeli boste sporočilo, v katerem vas prosimo, da potrdite prijavo na novice.
Partnerstva
Načini plačila
Metode pošiljanja
EBA National Winner Banner